Powiększ czcionkę: A A A

AKTUALNOŚCI

Zbawienny peeling - OCZYSZCZANIE I REGENERACJA SKÓRY-PEELINGI 20%

Peeling to doskonała forma oczyszczania skóry w małoinwazyjnej formie. Za jego pomocą usuwamy zarówno zanieczyszczenia jak i obumarłe komórki naskórka. W ten sposób skóra pobudzana jest do wytwarzania nowych zdrowych komórek. Regularne zabiegi sprawiają iż skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i doskonale ukrwiona. 

Zabieg nawilżający do skóry suchej, ściągniętej, która straciła świetlistość i elastyczność. Zabieg wygładza  zmarszczki spowodowane nadmiernym...

10/09/2015 - 15:26
REGENERACJA I ODMŁADZANIE - REGENERIS - WAMPIRZY DOTYK 15% zniżki na zabieg

Eliksir młodości nie istnieje. Czy aby na pewno? Regeneris to jedno z największych odkryć medycyny estetycznej, nowatorskie rozwiązanie w walce z upływającym czasem. Niezwykła skuteczność tej metody polega na podawaniu do skóry osocza bogatopłytkowego – pochodzącego z krwi pacjenta. Osocze to zawiera komórki oraz czynniki wzrostu, które pobudzają skórę do regeneracji. Metoda Regeneris jest całkowicie bezpieczna, nie powoduje reakcji alergicznych i daje długotrwałe efekty.

Promocja...

10/09/2015 - 15:23
Spełnij marzenie o jędrnej, odmłodzonej skórze - UJĘRNIANIE I POPRAWA OWALU TWARZY- TERMOLIFTINF ZAFFIRO 40% RABATU

Zabieg bardzo korzystnie wpływa na włókna kolagenowe odpowiedzialne za napięcie i sprężystość naszej skóry. Zalecany jest osobom, które pragną wygładzić zmarszczki w sposób szybki – efekt widoczny jest zaraz po zabiegu i nasila się z każdym dniem, gdyż pobudzone fibroblasty wytwarzają nowe włókna kolagenowe.

Zabieg stosowany na twarz poprawia owal twarzy, podnosi opadające policzki, wygładza zmarszczki i poprawia elastyczność. Jest także polecany do stosowania na całe ciało, zwłaszcza...

10/09/2015 - 15:22