Powiększ czcionkę: A A A

AKTUALNOŚCI

Wypełnianie kwasem hialuronowym - 20% zniżki na VOLUMA JUVADERM

Kwas hialuronowy występuje w skórze w sposób naturalny - jest podstawowym składnikiem skóry, który utrzymuje jej właściwy poziom nawilżenia i jędrności. Niestety wraz z wiekiem jego ilość stopniowo się zmniejsza, wskutek czego skóra wysusza się, wiotczeje, pojawiają się zmarszczki, a policzki i usta tracą swoją objętość.

Preparaty zawierające kwas hialuronowy wstrzyknięte do skóry właściwej  skutecznie uzupełniają jego niedobór, nawilżają skórę, wypełniają zmarszczki, nadają...

29.10.15
Pozbądź się cieni pod oczami, raz na zawsze! - 20% znizki na peeling MANDEL T

MANDELAK T - peeling rozjaśniający cienie pod oczami, napina skórę, pobudza procesy odnowy komórkowej. Opóźnia efekty starzenia się skóry. Wskazany przy przebarwieniach melaninowych, powstałych na skutek odkładania się barwnika zawierającego żelazo.

29.10.15
Likwidacja przebarwień – mało słońca działaj przed zimą! - 20% znizki na zabieg DERMAMELAN
DERMAMELAN to następca Cosmelanu cechujący się wyższym stężeniem składników aktywnych i z tego względu jest on skuteczny w usuwaniu przebarwień opornych na inne preparaty.
 
DERMAMELAN jest preparatem nowej generacji o silnym działaniu depigmentacyjnym. Kuracja umożliwia skuteczne pozbycie się plam barwnikowych, przywraca skórze gładkość i blask.
 
Właściwości: mechanizm działania jest oparty na wykorzystaniu substancji hamujących...
29.10.15