Powiększ czcionkę: A A A

Modelowanie ramion

Nadprogramowe centymetry w ramionach, zwłaszcza u kobiet, są kłopotem, którego trudno się  pozbyć. Ramiona to miejsce, gdzie odkładająca się tkanka tłuszczowa stanowi wyzwanie – niwelowanie jej nie jest prostym zadaniem.

Jedną z metod, która modeluje ciało, ale i jest stosowana do niwelowania tłuszczu z okolic ramion jest zabieg wykonywany ultradźwiękami. Modelowanie sylwetki ultradźwiękami to praca nad konkretną częścią ciała – ramiona doskonale poddają się zabiegowi tracąc zbędne centymetry oraz odzyskując atrakcyjny wygląd.

Z kolei thermolifting Zaffiro działa na strukturę skóry. Zabieg korzystnie wpływa na napięcie skóry. Ramiona przestają być zwiotczałe – uzyskuje się efekt liftingu, czyli podniesienia skóry. To zasadniczo wpływa na estetykę oraz wygląd ramion.  

Połączenie podciśnienia z trzema obracającymi się kulami pozwala wytworzyć kołowe ugięcie skóry. W ten sposób „przewijana” skóra między trzema kulami z wykorzystaniem podciśnienia odblokowuje przepływ krwi i tlenu w obszarach dotkniętych cellulitem oraz nagromadzeniem tkanki tłuszczowej. VACUUM – RDT to doskonały zabieg dla osób, które chcą zwalczyć nie tylko cellulit, ale i nadprogramowe centymetry. Zabieg powoduje  przyspieszenie drenażu zalegających odpadów przemiany materii. Skutkiem tego jest napięta oraz jędrna skóra, a także smukła sylwetka.

Zabiegi:

Modelowanie sylwetki ultradźwiękami

Thermolifting Zaffiro

VACUUM – RDT